środa, 7 maja 2014

Dzień dobry i do zobaczenia!

Osobom, które tu zaglądają, chciałam dać znać, że żyję, mam się dobrze, ale na razie nic się tu pojawiać nie będzie. Być może The Nightswimming już nie odżyje, może kiedyś jeszcze tak. Może założę za jakiś czas nowego, innego bloga, może prywatnego, a może dam sobie spokój, bo z regularnością u mnie słabo i szczerze mówiąc nie  wiem, czy mam coś wyjątkowego do przekazania światu. Myślę o dość osobistym blogu-pamiętniku, ale wtedy musiałabym się postarać o większą dozę anonimowości :-).
Blogi piszę od jakiś siedmiu lat. Dzięki pierwszemu poznałam, później również osobiście, wiele wspaniałych dziewczyn, z którymi mam kontakt do dziś. Kilka z nich nazywam swoimi przyjaciółkami. Później od 2009 roku Ładnie na blogspocie poświęcone w całości szeroko pojętemu designowi - mnóstwo radości z pisania o tym co lubię i co mnie pasjonuje, owoc czasów entuzjazmu i wiary, że wszystko jest możliwe. I na koniec The Nightswimming. Smutno mi rozstawać się z pisaniem, przyznam, że łza pociekła, ale nocne pływanie nie jest teraz dla mnie.

Dziękuję Wam za komentarze, Wasze wizyty, za to czego mnie nauczyliście i za wszystkie dobre rzeczy jakie mnie z Waszej strony spotkały Drodzy Czytelnicy. Do zobaczenia gdzieś w odmętach sieci!


 


6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zeżarło mi pół komentarza;/ Rozumiem Cię bo mam dość podobne odczucia co do swojej aktywności/obecności w sieci, ale ja tak lubię czytać Twoje notki...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę Juleczko czy pisać zamknięty blog dla dziewczyn ze starego klubu i kilku zaproszonych osób, gdzie mogłabym bez żenady wrzucać swoje zdjęcia, prywatne sprawy jak za dawnych lat czy też pisać o głębszych tematach egzystencjalnych, ale wtedy tak, żeby nikt nie mógł mnie powiązać z mną w realu... Czy może dać sobie spokój, bo jak widać talentu do blogowania mi brak, a może zapału... Tak czy siak, Ty na pewno się dowiesz jak coś powstanie.

   Usuń
 3. mi też jest szkoda, że być może już Cię tu nie będzie :/ bardzo dumna byłam z Ciebie i Twojej tu twórczości ;-) xoxo

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za nowe pomysły i nowe projekty!

  OdpowiedzUsuń